Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Custom
cy: Addasu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: City
cy: Tref
