Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Country
da: Land

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: Time zone
da: Tidszone

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad
