Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Country
de: Land

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Location
de: Ort

en: Time zone
de: Zeitzone

en: State
de: Status

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: City
de: Stadt

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad
