Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Country
et: Riik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad
