Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Country
is: Land

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Location
is: Staðsetning

en: Time zone
is: Tímabelti

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg
