Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Country
nn: Land

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad

en: Time zone
nn: Tidssone

en: City
nn: By
