Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna
