Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locaţia

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine
