Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం
