Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Location
vi: Vị trí

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố
