Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Country
be: Краіна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Time zone
be: Часовая зона

en: About
be: Аб
