Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: About
el: Περί
