Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Country
es: País

en: Custom
es: Personalizado

en: Location
es: Ubicación

en: Time zone
es: Zona horaria

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: About
es: Acerca de
