Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Location
fr: Emplacement

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: State
fr: État

en: Zip Code
fr: Code postal

en: City
fr: Ville

en: About
fr: À propos
