Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Country
gl: País

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: State
gl: Estado

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: About
gl: Información
