Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Location
gu: સ્થાન

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: About
gu: વિશે
