Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Country
hi: देश

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Location
hi: स्थान

en: Time zone
hi: समय क्षेत्र

en: State
hi: अवस्था

en: About
hi: के बारे में
