Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Country
hr: Država

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: State
hr: Država

en: About
hr: Opis
