Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Country
pt: País

en: Custom
pt: Personalizado

en: Location
pt: Localização

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: State
pt: Estado

en: About
pt: Sobre
