Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: About
sk: Informácie o
