Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Country
sv: Land

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Time zone
sv: Tidszon

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: About
sv: Om
