Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Country
ta: நாடு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Location
ta: இடம்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: About
ta: பற்றி
