Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: About
th: เกี่ยวกับ
