Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: State
ar: الحالة

en: About
ar: حول
