Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: About
bo: གསལ་བཤད
