Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Country
cs: Země

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: About
cs: Popis
