Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Country
eo: Lando

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko

en: Time zone
eo: Tempozono

en: City
eo: Urbo
