Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: State
eu: Egoera
