Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: About
fa: درباره
