Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Time zone
he: איזור זמן

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: About
he: אודות
