Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Country
id: Negara

en: Custom
id: Tersuai

en: Location
id: Lokasi

en: Time zone
id: Zona waktu

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: About
id: Tentang
