Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Country
it: Paese

en: Custom
it: Personalizzato

en: Location
it: Posizione

en: Time zone
it: Fuso orario

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: About
it: Informazioni
