Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Time zone
lv: Laika josla

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: About
lv: Par
