Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Country
nl: Land

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: About
nl: Over
