Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Country
oc: País

en: Custom
oc: Personalizat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Time zone
oc: Fus orari

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: About
oc: A prepaus
