Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: State
ru: Состояние

en: Zip Code
ru: Почтовый индекс

en: City
ru: Город

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: About
ru: Информация
