Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: State
tr: Durum

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: City
tr: Şehir

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: About
tr: Hakkında
