Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: String
ast: Cadena

en: Key
ast: Llave
