Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: String
bg: Стринг

en: Key
bg: Ключ

en: Add field
bg: Добави поле

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле
