Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Number
cy: Rhif

en: - None -
cy: - Dim -

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: String
cy: Llinyn

en: Key
cy: Allwedd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Add field
cy: Ychwanegu maes

en: Value type
cy: Math o werth

en: Edit field
cy: Golygu maes

en: Delete field
cy: Dileu maes
