Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: String
eo: Signovico

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Delete field
eo: Forigi kampon
