Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Text
et: Tekst

en: Components
et: Komponendid

en: Custom
et: Kohandatud

en: String
et: Sõne

en: Key
et: Võti

en: Webform
et: Veebivorm

en: Add field
et: Lisa väli

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Mapping type
et: Mappingu tüüp

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
