Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Components
gl: Compoñentes

en: Custom
gl: Personalizado

en: String
gl: Cadea

en: Key
gl: Clave

en: Webform
gl: Formulario web

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Primary
gl: Primario

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Delete field
gl: Borrar o campo
