Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Key
gu: ચાવી

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
