Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Project
he: פרוייקט

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Components
he: רכיבים

en: Custom
he: מותאם

en: String
he: מחרוזת

en: Key
he: מפתח

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Primary
he: ראשי

en: Value type
he: סוג ערך

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: Text value
he: ערך טקטואלי
