Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Project
hr: Projekt

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: String
hr: Struna

en: Key
hr: Ključ

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Delete field
hr: Ukloni polje
