Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Project
hu: Projekt

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Number
hu: Szám

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: Text
hu: Szöveg

en: Components
hu: Összetevők

en: Custom
hu: Egyéni

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Key
hu: Kulcs

en: Webform
hu: Űrlap

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Delete field
hu: Mező törlése

en: Priority name
hu: Prioritás neve

en: Reporter
hu: Riporter

en: Mapping type
hu: Leképzéstípus

en: Text value
hu: Szöveges érték
