Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Number
is: Númer

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: Text
is: Texti

en: Components
is: Íhlutir

en: Custom
is: Sérsniðið

en: String
is: Strengur

en: Add field
is: Bæta við svæði
