Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Project
ja: プロジェクト

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Number
ja: 数値

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: Text
ja: テキスト

en: Components
ja: コンポーネント

en: Custom
ja: カスタム

en: String
ja: 文字列

en: Key
ja: キー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Value type
ja: 値のタイプ

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Delete field
ja: フィールドの削除

en: Mapping type
ja: マッピングタイプ

en: Text value
ja: テキスト値
