Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: String
jv: Tembung

en: Key
jv: Kunci

en: Add field
jv: Tambah field

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Delete field
jv: Mbusak field
